.

.

בראשונה חושי נדנדה מקורה ילדים למבוגרים נדנדה ערסל ניילון חיצוני מקורה, לימוד יציבה משכך מתח מצחיק בטיחות ספורט מושב הנדנדה לחבק עד 50kg הילד ובני נוער ערסל מקורה טיפ?

בראשונה חושי נדנדה מקורה ילדים למבוגרים נדנדה ערסל ניילון חיצוני מקורה, לימוד יציבה משכך מתח מצחיק בטיחות ספורט מושב הנדנדה לחבק עד 50kg

ILS 89.20
כמות סחורה

【קל ובטוח】מקום מרגיע עבור הילד שלך כדי לתלות מקורה כיסא הנדנדה לילדים שלך צ ' יילדס חדש ללכת למקום להירגע,זה מאובטח עבור הילדים שלך כדי לקרוא, לצפות בטלוויזיה או פעילויות אחרות,אתה תרגיש קלה מתיחה טבעי. 【לשפר את הגוף 】מתנדנד תנועה מחזק את שיווי המשקל ואת פרופריוצפטיבי ללמד את של הגוף והמוח לעבוד יחד, שיפור משמעותי שלך 's קואורדינציה, שיווי משקל, מודעות גוף וריכוז גם היא מחזקת את הראש, הצוואר, שרירי הליבה אשר משפר פיזית. 【קל לנקות】זה להתכרבל התנופה למתוח בד (ניילון), מה שהופך אותו רך totouch,עמיד לאורך זמן,בד רחיץ מכונת. 【קל להתקין】 : 100 X280 CM /150 X280 CM,לבחור,אביזרים , ארבע חתיכות עם ווים אביזרים שניתן להשלים תוך פחות 5 דקות.זה ערסל נדנדה יכול להיות מותקן בתוך הבית, כמו גם חיצונית. 【מחוספס ועמיד】 : שלנו מקורה סווינג, יכול בבטחה להכיל אנשים 150kg.

R

הצעות דומות