.

.

איי. ג ' יי של אוסף אישי צלב שרשרת עם אבן המזל הגדרה. עד 9 תווים. הבחירה של כסף סטרלינג שרשרת. מושלם, מתנת יום הולדת. לשמור מיוחד שם, תאריך ליד הלב שלך.

איי. ג ' יי של אוסף אישי צלב שרשרת עם אבן המזל הגדרה. עד 9 תווים. הבחירה של כסף סטרלינג שרשרת. מושלם, מתנת יום הולדת. לשמור מיוחד שם,

ILS 45.54
כמות סחורה

אישית תכשיטים – תליון שרשרת בהזמנה אישית בשבילכם עם שמות של הבחירה שלך.כולל שרשרת - אישית האוצר מגיע עם שרשרת סוג ואורך של הבחירה שלך.איכות מושלם - כל השרשראות מיוצרות בארה " ב ובשימוש רק הטוב ביותר באיכות חומר כגון כסף סטרלינג זמין התמקדות סטייל, איכות ללא פשרות, תשומת לב לפרטים.המתנה המושלמת – אישית השרשרת היא מתנה נפלאה עבור אמא שלך, סבתא, אישה, חברה, אהוב או מיוחד לטפל בעצמך.משלוח מהיר - אנחנו בדרך כלל ספינה בתוך 24 שעות העסקים, לעתים קרובות פעמים באותו יום.AJ Collection Cross שרשרת עם אבן המזל הגדרת כסף סטרלינג שרשרת - מתנה מושלמת אחיות, חברים, מסיבת רווקות, אמא, או מי שמעריך בסדר קלאסי תכשיטים זה יימשך לנצח.תכונות : תכונות 1 אינץ 'ב-0.6 אינץ כסף סטרלינג קסם צלב (9 תווים הגבלה)בחירה של אחד סברובסקי אבן הלידה כדי להיות מוגדר ליד השם את הקסם מלוטש ביד יפהפה מבריק look Choice של 16", 18", 20", 22"או 24" מצופה זהב שרשרת כבל מוכן מתנה : מגיע בתוך אחראי מבחינה סביבתית למיחזור קופסת מתנה, יחד עם שקית אורגנזה ו יד קשורה הקשת.הוא מוכן מתנה כפי שהוא, או אם אתה רוצה יותר מהודר, תראה, אנחנו מציעים תוספת קופסת מתנה (לחץ על "הוסף"מתנה" אפשרויות" במהלך הבדיקה) מי זה : השרשרת הזו תהפוך את המתנה המושלמת עבור אישה, חברה, סבתא, אמא חדשה, החבר הכי טוב, או אחרים משמעותיים, והיא תהפוך מתוק, מתנה בלתי נשכחת עבור רבים בהזדמנויות שונות, כגון מתנת יום נישואים, מתנת יום הולדת, מתנת היום, מתנת חג המולד, או אפילו רק כל יום מתנה.זה גם הופך את מתנה גדולה עבור החברים הכי טובים, ואפילו עושה מתנה מושלמת עבור עצמך.

R

הצעות דומות