.

.

מכתבים המעטפה גוזרים, Luxiv 12 יח ' נשים מכתבים גוזרים לגברים מכתב כהתחלה עם גילוח עבור מעטפה, חבילה, נייר חתוך, כספת דואר פותחן (שחור 12p)

מכתבים המעטפה גוזרים, Luxiv 12 יח ' נשים מכתבים גוזרים לגברים מכתב כהתחלה עם גילוח עבור מעטפה, חבילה, נייר חתוך, כספת דואר פותחן (שחור

ILS 8.98
כמות סחורה

【באיכות גבוהה】 : מכתבים גוזרים הוא עשוי מפלסטיק באיכות גבוהה או נסתר נירוסטה גילוח, בטיחות יותר מאשר פלדה מסורתית מכתבים. 【Portablel גודל】 : מכתבים המעטפה גוזרים גודל 3*1.8*0.1 ס " מ, קל משקל וגודל קטן בעיצוב, קל לנשיאה, נוח לשים בכיס או בתיק, כמו באותו הזמן, אידיאלי עבור נסיעת עסקים. 【מחזיק מפתחות חור עיצוב】 : כולל 12 יח ' דואר פותחן עם 4 צבעים שונים, שחור, לבן, אדום, ירוק, מספיק היומי שלך צריך מתנה על אחרים.מחזיק מפתחות חור עיצוב עושה את זה יכול לצרף על מחזיק מפתחות, נוח לשימוש חיצוני או פנימי. 【שימוש נרחב】 : המכתב שלנו כהתחלה עם גילוח לעשות אתה יכול לפתוח את מעטפות, דואר, חבילות במהירות, מושלם עבור הבית או המשרד להשתמש, נשים, גברים, בני נוער יכול להשתמש. 【אנא שימו לב】 : כי המוצר הוא בגודל מיני חלק, ילדים מתחת לגיל שלוש הם לא מתאים לשימוש.זה יכול להיות בשימוש עם ההורים.חומר : פלסטיק, נירוסטה.גודל : 3*1.8*0.1 ס " מ.צבעים : 4 צבעים שונים : שחור, לבן, אדום וירוק.העליון פלסטיק ABS נסתר נירוסטה גילוח.אף פעם לא לדעוך.לא קל מעוותת.גודל : 3*1.8*0.1 ס " מ.מחזיק מפתחות חורים עיצוב, נוח.חליפה לנשים וגברים.שימוש נרחב בבית הספר, משרד, בית.חומר : פלסטיק, נירוסטה.גודל : 3*1.8*0.1 ס " מ.צבעים : 4 צבעים שונים : שחור, לבן, אדום וירוק.העליון פלסטיק ABS נסתר נירוסטה גילוח.לא fade Not קל מעוותת.גודל : 3*1.8*0.1 ס " מ.מחזיק מפתחות חורים עיצוב, נוח.חליפה לנשים men Widely להשתמש בבית הספר, משרד, בית.

R

הצעות דומות