.

.

מחסום עשב בד, PP חומר Heavy Duty עמיד פרימיום 5oz גן נוף בד, התקנה קלה & עשבים שליטה על הגן, ערוגת פרחים, חצר, קש, שולי, יתדות (3.28 רגל x 65.6 רגל)

מחסום עשב בד, PP חומר Heavy Duty עמיד פרימיום 5oz גן נוף בד, התקנה קלה & עשבים שליטה על הגן, ערוגת פרחים, חצר, קש, שולי, יתדות (3.28

ILS 35.98
כמות סחורה

????【פרימיום מחסום עשב בד】 : עבה ועמיד בד עשוי שכבת חומר יכול לשמש במשך זמן רב.שמירה על בגינה שלך, פרח נראה מסודר ונהדר לעזור לך לגלות את מקצוע גינון פתרון. ????【אור מעולה חסימה & חדירות גבוהה】 : צפיפות גבוהה ארוגים במחט אגרוף שכבה כפולה מושלם למניעת צמיחת עשב כבד אזורי תנועת הולכי רגל.שלה לנשימה עיצוב מאפשר היישום של מים על החלק העליון של הבד.הנוזל יהיה מסננים למטה אל הקרקע מבלי לפגוע או משפיל את הבד עצמו.החובה כבדה בד יחסמו את אור השמש רחוק ללא דאגות השקיה. ????【קל לחתוך ולהתקין את & ידידותי לסביבה】 : בד זה קל לחתוך ולהתקין.גליל של אקסטרה שמש מזעור נוף בד החצר, ערוגות פרחים וגינות.במקום אותו ולהתחיל לשתול.ללא כימיקלים, בד זה לא יפגע במערכת האקולוגית של החצר שלך.מתן צמחים שלך לשגשג. ????【יישור קל של צמחים】 : יש ירוק/כחול פסים על הנוף בד, אתה יכול לשמור את הצמחים גדלים ישר לפי פסים,אשר יהפכו את הגינה שלך נראית קווים אחרים. ????【פרימיום נוף בד】 : מתאים מיטת פרח, קש, שולי, גן יתדות או כל הכבדות חיצונית הפרויקט.אנו מציעים אחריות ל 3 שנים האחרונות.פשוט צור איתנו קשר אם יש לך כל שאלה או בעיה, אנחנו תמיד כאן כדי לשרת.

R

הצעות דומות