.

.

ציפור הרשת עבור גן להגן על צמחי ירקות ועצי פרי,פלסטיק הפרגולה עבור רשת נגד ציפורים, צבאים,סנאים וחיות אחרות,גן רשת הדברה מחסום (13ft 20ft x)

ציפור הרשת עבור גן להגן על צמחי ירקות ועצי פרי,פלסטיק הפרגולה עבור רשת נגד ציפורים, צבאים,סנאים וחיות אחרות,גן רשת הדברה מחסום (13ft

ILS 10.48
כמות סחורה

【גודל מושלם】(גן רשת גודל 13.1ft X19.7ft, רשת בגודל 0.8inch X0.8inch), להגן על עץ פרי צמח אוכמניות, תות בבעלי חיים. 【לשימוש חוזר】זה לא נקרע בקלות, חלודה או ריקבון כמו מתכת או עץ, לא לסבך, לשימוש חוזר. 【DIY קל להתקין】פוליפרופילן רשת רשת,באופן חופשי לחתוך את הגודל והצורה שאתה רוצה.רק לתקן את זה על המוקד או עמודה במהלך ההתקנה. 【חזק יותר משאר הרשתות.】 שלנו ציפור הרשת הוא אור חזק, לא כמו דק ושביר כמו שאר הרשתות.עשוי פוליפרופילן עמיד, זה UV להירקב עמידים בניגוד חומר ניילון,שנבנה במשך חיים ארוכים. 【להגן על פירות】להגן על פירות, צמחים, אוכמניות, תותים, וכו'.מלהיות נהרסו על ידי ציפורים, צבאים, תרנגולות, סנאים וחיות אחרות.Ruolan, מייסד קיקי.Rs חיי היומיום.חסכוני ונייד ציפור רשת הוא פתרון אידיאלי עבור הימנעות הציפורים על-ידי כיסוי עצי פרי, שיחים וצמחים אחרים.

R

הצעות דומות