.

.

העגלה מתקפלת קמפינג גן העגלה עם נשלפת החופה, קיפול העגלה עם דחיפה מתכווננת ידיות בלם קניות, פיקניק, חוף, קמפינג, ספורט (שחור)

העגלה מתקפלת קמפינג גן העגלה עם נשלפת החופה, קיפול העגלה עם דחיפה מתכווננת ידיות בלם קניות, פיקניק, חוף, קמפינג, ספורט (שחור)

ILS 224.99
כמות סחורה

【תכליתי העגלה העגלה】-חיצונית קמפינג העגלה העגלה מתאימה קניות, פיקניק, קמפינג, שינוע, משפחה המקור.זה יכול לטעון כ-220 ק " ג המאפשר נושא הצרכים היומיומיים וגם משלוח אקספרס, והוא יכול לשמש גם בתור עגלת קניות כדי להזיז אובייקטים.זה מתאים לטיולים, נסיעות, חופשה, גן, פארק, קמפינג, מכולת, גן חיות, בחוץ ספורט. 【כל-פלדה מסגרת+בד אוקספורד 600 D】-קיפול העגלה העגלה עשוי לשדרג חסון פלדה מסגרת נוחה ומהירה אחסון.משולש תמיכה מוצק מבנה עם מספר מסגרות מתכת בתחתית לחיזוק.מאמצת באיכות גבוהה 600 D בד אוקספורד, אשר נשלף, רחיץ וניתן להחלפה, עמיד. 【גדול החוף גלגלים & משוך את הידית】- המתרכך העגלה מצוידת ארבע רחב off-road משודרג נושא אוניברסלי גלגלים (4" רוחב 7" קוטר) אשר חלקה, שקטה ומעשית.זה מאפשר לך לנסוע חופשי על חוף הים, על שפת הים, או על טרשים של דרך ההר.יש 180 מעלות סיבוב מוט טלסקופי אשר יכול להתארך עד 25.כמו כן, יש ידית טלסקופית עבור מאמץ לדחוף, אשר מאפשר לך למשוך או לדחוף את העגלה בקלות. 【מתקפל & נייד】. גן העגלה העגלה יכול להיות מקופל לתוך נייד בגודל של 39"x20.4"x7", אשר מאפשר לך לקחת את זה בכל מקום שאתה רוצה לנסוע או קניות.רק אחסון במוסך ,משאית או מכונית.זה יכול להיות מקופל לתוך גודל קטן לשאת את התיק על אחסון נוח. 【מצויד להסרה החופה】- חיצונית קמפינג העגלה העגלה יש להסרה החופה, אשר יכול להגן על הילדים שלך, חיות המחמד או את המוצרים מפני כוויות שמש.ואפילו יש לה עוד סל אחסון ושתי שקיות רשת, המאפשר לך בקלות לבצע קטן סחורות כגון משקאות ושמשיות.הוא מצויד גם עם חגורות בטיחות כדי להגן על הילדים שלך, חיות מחמד, samll פריטים מתוך מריבה, מקיים את הילדים ואת חיות המחמד בטוח.צבע : שחור.

R

הצעות דומות