.

.

4 גרם ריק גדול אלגנטי למילוי ברור צנצנות פלסטיק עם בורג על העפעפיים ותוויות, סיבוב BPA חינם מכולות עבור מטבח להשתמש, רפש, מוצרי יופי, קוסמטיקה, קרם ועוד (30-Pack)

4 גרם ריק גדול אלגנטי למילוי ברור צנצנות פלסטיק עם בורג על העפעפיים ותוויות, סיבוב BPA חינם מכולות עבור מטבח להשתמש, רפש, מוצרי יופי,

ILS 143.85
כמות סחורה

【חומר באיכות】 ריקים ברור מיכלי פלסטיק לאמץ איכות PET פלסטיק חומר רעיל חינם כימיקלים מזיקים, בטוח לשימוש.גם הוא כולל כימית גבוהה התנגדות, התנגדות השפעה גבוהה לעמידות. 【גלוי שקוף ברור】 אתה יכול לראות את החלק הפנימי בבירור עם פלסטיק שקוף צנצנות, הם מעשיים לך להכיר את הדברים שאתה לשים במיכלים למצוא את הפריטים שאתה צריך במהירות. 【דליפת הוכחה חותם】תוכנן במיוחד עם הברגה על מכסה שלנו עגול ברור מיכל, זה יוצר אטום מספק איטום טוב יותר גם למנוע דליפה או לשפוך, גם שאינו דולף חותם לעשות דברים בפנים לא להתייבש. 【חבילת ערך】מגיע עם 30 קטעים 4oz ברור צנצנות פלסטיק שחור עם הברגה על העפעפיים ואת תווית מדבקות, הם ישר-צדדית, עגול עם פה רחב, זה מאפשר בקלות למלא ולמלא.מספיק כמות לשימוש יומיומי. 【יישום רחב】 שלנו ריק מיכל אחסון, אתה יכול לאחסן חנות DIY רפש, איפור, מרכיבים, במפלגה, או אחרים אמנות; הם יכולים גם להיות מיושמים כמו מיכלי קרם גוף, קרם לחות, אוסף, וכו'.גודל : 30-Pack.

R

הצעות דומות